Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Dziennik elektroniczny - rejestracja

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Wpisany przez Mirosław Zaniewicz wtorek, 08 października 2013 09:11

Rodzice oraz uczniowie którzy chcieliby uzyskać dostęp do elektronicznego dziennika ocen mogą już rejestrować swoje konta, w tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny z informacjami które są niezbędne do założenia konta w systemie. Po uzyskaniu tych informacji zostanie do państwa wysłana wiadomość z instrukcją w jaki sposób aktywować i zabezpieczyć konto hasłem. Wiadomość z aktywacją dotrze do Państwa w ciągu 3 dni od rejestracji, jej temat to „Wiadomość powitalna z https://uonet.vulcan.net.pl/009074/”. 

Rejestracja trwa do końca października. Konta założone w poprzednich latach są nadal aktywne i nie ma potrzeby rejestrowania ich ponownie. Jeśli nie pamiętają państwo hasła do konta proszę wybrać na ekranie logowanie link "Nie pamiętam lub nie mam jeszcze hasła", zostanie wtedy przesłany do państwa link umożliwiający ustawienie nowego hasła.

W razie problemów z rejestracją, aktywacją lub brakiem maila potwierdzającego uruchomienie konta proszę o kontakt pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nasze motto:

box

"Na umyśle prawdziwe bogactwa zależą,
Pod nim srebro i złoto, i pieniądze leżą"

Jan Kochanowski

Gimnazjum nr 4:

home

ul. Rybacka 55
44-207 Rybnik
telefon: 32 439 63 63
email: gim4kr@poczta.onet.pl